Rejestracja spółki –
rejestracja spółki już w 24h.

Nie chcesz uczyć się rejestracji na własną rękę, za to wolisz skupić się na swoim biznesie?

Wolisz, żeby rejestracja przebiegła szybko i bezbłędnie?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi „tak”, skorzystaj z naszej oferty - rejestracja już od 1 zł.

s24

Rejestracja spółki przez s24

Rejestracja spółki przez s24 daje możliwość szybkiego zarejestrowania spółki. Jedyne czego potrzebuje do rejestracji spółki to profil zaufany bądź podpis kwalifikowany. My przygotowujemy wszystkie dokumenty, a następnie przeprowadzamy Cię przez proces rejestracji. Jedyne co będziesz musiał zrobić to poświecić 30 min na podpisanie dokumentów podpisem elektronicznym. Możesz to zrobić w naszym biurze w centrum Warszawy, bądź zdalnie ze swojego domu.

Rejestracja spółki z umową na siedzibę

Powyższa promocja obowiązuje w przypadku rocznego abonamentu Wirtualne biuro premium ( 1166,04 zł brutto) 


1 zł netto

Rejestracja spółki z umową na księgowość

W momencie podpisaniu umowy na księgowość wymagana jest kaucja zwrotna w kwocie 500 zł brutto)

100 zł netto

Rejestracja spółki

300 zł netto

* Do powyższych kwot należy doliczyć koszty opłaty KRS w wysokości 350 zł - opłata obligatoryjna za zarejestrowanie spółki przez KRS.

Oferujemy również zgłoszenie już zarejestrowanej spółki do CRBR, US, ZUS oraz GUS.

Przebieg rejestracji spółki przez s24

Odkupienie spółki

Twój biznes plan nie wypalił, nie wiesz co zrobić ze spółka?

Zarejestrowałeś lub kupiłeś u nas spółkę i nie rozpocząłeś działalności albo twój biznesplan nie wypalił ? Jeśli nie chcesz już prowadzić spółki i chciałbyś ją oddać, przejmiemy ją od ciebie. Już nie musisz martwić się ze nie będziesz miał co zrobić ze spółką w przypadku gdyby nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Są dwa warunki:

  • Spółka jest prowadzona przez naszą księgowość, a faktury zakupowe oraz sprzedażowe nie budzą żadnych wątpliwości.
  • Koszt przepisania spółki jest po twojej stronie, tj. w przypadku sprzedaży przez s24 300 zł, natomiast w przypadku sprzedaży przez notariusz 550 zł.

 

odkupienie spółki
rejestracja spółki faq

Najczęściej zadawane pytania

Kapitał nie trzeba wpłacać na konto spółki, podczas rejestracji oświadczasz, że pieniądze są w gotówce i gdyby spółka ich potrzebowała, to są dla niej dostępne. Ważne jest, że kapitał to środki na rozpoczęcie działalności przez spółkę, można z nich korzystać. To znaczy, że koszt rejestracji spółki, wirtualnego biura, księgowości oraz wszystkie wydatki spółki mogą być finansowane z kapitału zakładowego.

Średnio spółka rejestruje się w przeciągu jednego tygodnia.

Rejestracje spółki możemy przeprowadzić w 100% zdalnie bez wychodzenia z domu.

Masz swoje pytania, nie wahaj się, dzwoń lub pisz, z chęcią odpowiemy na pytania!

Kompleksowa obsługa rejestracji spółki

Proces rejestracji Spółki wymaga czasu oraz minimalnej wiedzy w zakresie Prawa Spółek Handlowych oraz Prawa Cywilnego. Nawet stosunkowo proste zakładanie Spółki z o.o. online przebiega dużo szybciej z pomocą doświadczonego eksperta. Kompleksowa obsługa rejestracji spółki przewiduje wsparcie na wszystkich etapach, od doradztwa do niezbędnych formalności związanych z Krajowym Rejestrem Sądowym, Urzędem Skarbowym, systemem Ministerstwa Sprawiedliwości S24.

wybor najlepszej formy działalności

Pierwszy krok zaczyna się od analizy i doradztwa w kwestii wyboru najlepszej formy działalności gospodarczej, biorąc pod uwagę wielkość biznesu, kapitał początkowy, planowaną działalność oraz relacje pomiędzy wspólnikami.

podpisywanie dokumentów

Z kolei odbywa się sama rejestracja, która przewiduje podpisywanie dokumentów Podpisem Kwalifikowanym bądź Profilem Zaufanym i zajmuje około 30 minut. Możesz podpisać nawet zdalnie, bez wizyty w biurze, przeprowadzimy Cię przez cały proces telefonicznie, a dokumenty wyślemy drogą mailową.

sporządzanie całego kompletu dokumentów

Następnym krokiem będzie sporządzanie całego kompletu dokumentów i załączanie do systemu, co zrobimy w 24h. Na zakończenie, my składamy stosowny wniosek do KRS. Także świadczymy dodatkowe usługi w zakresie zgłoszenia spółki do VAT, CRBR, GUS oraz nadanie numeru EORI.

Punktem wyjścia naszej współpracy jest jasne sprecyzowanie Twoich potrzeb, przekazanie niezbędnych do rejestracji danych oraz przeprowadzenie przez cały proces rejestracji oraz system S24 krok po kroku. Wszystkimi formalnościami zajmą się nasi specjaliści, którzy na koniec przekażą Ci gotowy komplet dokumentów.