Rejestracja spółki
w przerwie na kawę.

Z nami proces rejestracji spółki będzie dla Ciebie łatwy i przyjemny, my przygotujemy wszystkie dokumenty a następnie pomożemy Ci je podpisać.

Cała procedura zajmuje zazwyczaj tyle co wypicie jednej kawy.*

  • *Zapraszamy na Kawę
Piotr Kośmicki

Piotr Kośmicki

Prezes Zarządu

Skorzystaj z naszego doświadczenia...

Nasz zespół podczas 10 letniej działalności w sferze spółek zarejestrował już ponad tysiąc podmiotów. Przeprocesowaliśmy już wszystkie możliwe scenariusze towarzyszące rejestracji spółki.

Źle wypełniony wniosek o rejestracje spółki może kosztować Cię nawet 350 zł, nie mówiąc już o poświęconym czasie i nerwach. Nie trać pieniędzy oraz czasu na naukę. Skorzystaj z naszej oferty i zarejestruj spółkę już od 1 zł.

Pakiet „Rejestracja za 1 zł”

Rejestracja Spółki

1zł

Opłaty KRS

350zł

Wirtualne biuro „Premium” na rok

870,84zł brutto

Zwrotna kaucja na księgowość

552,27zł

Korzystając z oferty Pakiet "Rejestracja za 1 zł" , dostaniesz:

Pakiet rejestracja za 1 zł zniżka 2

Zniżka na Wirtualne biuro Premium 59 zł/mies. zamiast 79 zł/mies. z odbiorem, skanowaniem i wysyłaniem korespondencji.

Pakiet rejestracja za 1 zł konsultacja 2

20-minutową konsultację z ekspertem, który objaśni podstawowe mechanizmy działania spółki oraz odpowie na nurtujące pytania.

* Powyższa promocja obowiązuje w przypadku rocznego abonamentu Wirtualne biuro premium ( 870,84 zł brutto)
** Oferta dotyczy rejestracji przez system S24. Rejestracja za pośrednictwem notariusza wiąże się z większymi kosztami – opłata notarialna 600 zł netto i opłata KRS – 600 zł.

Rejestracja spółki za 1 zł z umową na siedzibę i umową na księgowość

Powyższa promocja obowiązuje w przypadku rocznego abonamentu Wirtualne biuro premium ( 870,84 zł brutto);

1 zł netto

Rejestracja spółki z umową na siedzibę

Powyższa promocja obowiązuje w przypadku rocznego abonamentu Wirtualne biuro premium (870,84 zł brutto) 


1 zł netto

Rejestracja spółki z umową na księgowość

W momencie podpisania umowy na księgowość wymagana jest kaucja zwrotna w kwocie 500 zł brutto)

100 zł netto

Rejestracja spółki

300 zł netto

* Do powyższych kwot należy doliczyć koszty opłaty KRS w wysokości 350 zł - opłata obligatoryjna za zarejestrowanie spółki przez KRS.

Oferujemy również zgłoszenie już zarejestrowanej spółki do CRBR, US, ZUS oraz GUS.

Przebieg rejestracji spółki przez s24

Rejestracja spółki za 1zł w pakiecie z siedzibą na rok

Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku, zarejestruj u nas spółkę w pakiecie z wirtualnym biurem za 59 zł miesięcznie przez pierwszy rok w przypadku płatności za rok z góry z odbiorem i skanowaniem korespondencji.

Oszczędzaj pieniądze Swojej spółki i nie wydawaj na wynajem czy kupno pomieszczenia, profesjonalnego sprzętu.

Oferujemy:

  • Prestiżowy adres w centrum Warszawy
  • Odbiór, skanowanie i wysłanie korespondencji w cenie 59 zł miesięcznie przez pierwszy rok w przypadku płatności za rok z góry.

Odkupienie spółki

Twój biznes plan nie wypalił, nie wiesz co zrobić ze Spółką?

Zarejestrowałeś lub kupiłeś u nas spółkę i nie rozpocząłeś działalności albo Twój biznesplan nie wypalił ? Jeśli nie chcesz już prowadzić spółki i chciałbyś ją oddać, przejmiemy ją od Ciebie. Już nie musisz martwić się że nie będziesz miał co zrobić ze spółką w przypadku gdyby nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Są dwa warunki:

  • Spółka jest prowadzona przez naszą księgowość, a faktury zakupowe oraz sprzedażowe nie budzą żadnych wątpliwości.
  • Koszt przepisania spółki jest po Twojej stronie, tj. w przypadku sprzedaży przez s24 300 zł, natomiast w przypadku sprzedaży przez notariusz 550 zł.

 

odkupienie spółki

Darmowe konsultacje

Jeśli zarejestrujesz u nas spółkę, możesz skorzystać z darmowych 20 min konsultacji.

  • Nasz ekspert, który ma wieloletnie doświadczenie w zakresie spółek, odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.
  • Poinformuje, na co musisz zwrócić uwagę po zarejestrowaniu się spółki, pomoże opracować strategie działania dopasowaną do Twojego biznesu.

Nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, stawiamy na kompletną obsługę!

Anna Miodowska

Anna Miodowska

Dyrektor biura

Pewność bezbłędnego procesu rejestracji

Od ponad 5 lat zajmuję się przygotowywaniem dokumentów zmianowych do KRS, w tym przygotowywaniem rejestracji spółki, dzięki czemu system S24 nie ma przede mną żadnych tajemnic.

W tym czasie nasza firma w znacznym stopniu się rozwinęła, a nasze grono nieustannie się powiększa, jednak to moim zadaniem jest dbanie o to, czy dokumenty są przygotowane poprawnie i zgodnie z Twoimi wytycznymi, dlatego masz pewność, że proces rejestracji przebiegnie szybko i bezbłędnie.

Dwa sposoby zakupu

dwa sposoby zakupu stacjonarnie

Stacjonarnie

Zapraszamy do naszego biura, w którym zarejestrujesz spółkę w towarzystwie miłej rozmowy i dobrej kawy. W trakcie takiej wizyty nasz ekspert z przyjemnością odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

dwa sposoby zakupu zdalnie

Zdalnie

Jeśli mieszkasz daleko od Warszawy bądź ciężko wygospodarować Ci czas, aby przyjechać do naszego biura, to rejestracja zdalnie jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do komputera, a my przeprowadzimy Cię telefonicznie przez cały proces.

Kompleksowa obsługa

Nasza firma stawia na współpracę długoterminową, dlatego oferujemy szereg usług, których Twoja spółka może potrzebować.

Kompleksowa obsługa księgowość

Księgowość

Nasze biuro rachunkowe oferuje indywidualnego opiekuna przypisanego do twojej spółki, podczas podpisywania umowy otrzymasz do niego bezpośredni numer, dzięki temu zawsze rozmawiasz z osobą, która wiec co się dzieje w twojej spółce i jest w stanie szybko udzielić Ci odpowiedzi.

Kompleksowa obsługa doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Jest to zdecydowanie jedna z bardziej niedocenianych usług w Polsce, musisz wiedzieć, że doradca podatkowy nie tylko objaśnia prawo podatkowe, ale dodatkowo proponuje rozwiązania pomagające zoptymalizować koszty podatkowe, dlatego warto raz na jakiś czas z takowym doradcą porozmawiać.

Kompleksowa obsługa wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Każda spółka musi mieć gdzieś siedzibę, ale na początku działania biznesu nie chcesz podpisywać długoletnich zobowiązań w postaci najmu biura. Dlatego nasza firma oferuje usługi wirtualnego biura, możesz zarejestrować spółkę na naszym adresie na rok w cenie 1/3 miesięcznego czynszu wynajmowanego biura w Warszawie.

Kompleksowa obsługa doradztwo prawne

Doradztwo prawne

Jak wszyscy dobrze wiemy w świecie biznesu, nie wszystko jest idealne, dlatego zawsze warto mieć prawnika pod ręką. Momentów, w których może Ci się on przydać, jest pełno, począwszy od zweryfikowania zapisów w ważnym dla twojej firmy kontrakcie aż po wyegzekwowanie płatności od kontrahenta.

rejestracja spółki faq

Najczęściej zadawane pytania

Kapitał nie trzeba wpłacać na konto spółki, podczas rejestracji oświadczasz, że pieniądze są w gotówce i gdyby spółka ich potrzebowała, to są dla niej dostępne. Ważne jest, że kapitał to środki na rozpoczęcie działalności przez spółkę, można z nich korzystać. To znaczy, że koszt rejestracji spółki, wirtualnego biura, księgowości oraz wszystkie wydatki spółki mogą być finansowane z kapitału zakładowego.

Średnio spółka rejestruje się w przeciągu jednego tygodnia.

Rejestracje spółki możemy przeprowadzić w 100% zdalnie bez wychodzenia z domu.

Masz swoje pytania, nie wahaj się, dzwoń lub pisz, z chęcią odpowiemy na pytania!

Kompleksowa obsługa rejestracji spółki

Proces rejestracji Spółki wymaga czasu oraz minimalnej wiedzy w zakresie Prawa Spółek Handlowych oraz Prawa Cywilnego. Nawet stosunkowo proste zakładanie Spółki z o.o. online przebiega dużo szybciej z pomocą doświadczonego eksperta. Kompleksowa obsługa rejestracji spółki przewiduje wsparcie na wszystkich etapach, od doradztwa do niezbędnych formalności związanych z Krajowym Rejestrem Sądowym, Urzędem Skarbowym, systemem Ministerstwa Sprawiedliwości S24.

wybor najlepszej formy działalności

Pierwszy krok zaczyna się od analizy i doradztwa w kwestii wyboru najlepszej formy działalności gospodarczej, biorąc pod uwagę wielkość biznesu, kapitał początkowy, planowaną działalność oraz relacje pomiędzy wspólnikami.

podpisywanie dokumentów

Z kolei odbywa się sama rejestracja, która przewiduje podpisywanie dokumentów Podpisem Kwalifikowanym bądź Profilem Zaufanym i zajmuje około 30 minut. Możesz podpisać nawet zdalnie, bez wizyty w biurze, przeprowadzimy Cię przez cały proces telefonicznie, a dokumenty wyślemy drogą mailową.

sporządzanie całego kompletu dokumentów

Następnym krokiem będzie sporządzanie całego kompletu dokumentów i załączanie do systemu, co zrobimy w 24h. Na zakończenie, my składamy stosowny wniosek do KRS. Także świadczymy dodatkowe usługi w zakresie zgłoszenia spółki do VAT, CRBR, GUS oraz nadanie numeru EORI.

Punktem wyjścia naszej współpracy jest jasne sprecyzowanie Twoich potrzeb, przekazanie niezbędnych do rejestracji danych oraz przeprowadzenie przez cały proces rejestracji oraz system S24 krok po kroku. Wszystkimi formalnościami zajmą się nasi specjaliści, którzy na koniec przekażą Ci gotowy komplet dokumentów.