Gotowa spółka za 1zł - postaw na prowadzenie biznesu

Dzięki nam, z powodzeniem skupisz się na rozwoju firmy, a całą biurokracją zajmą się nasi specjaliści.

Rozwiązanie dla Ciebie – Gotowa spółka za 1zł

Zainteresowałeś się zakupem gotowej spółki za 1 zł? To nie tylko sposób na ograniczenie formalności do niezbędnego minimum, ale również idealne rozwiązanie, gdy chcesz zacząć działać od razu. Poznaj wszystkie korzyści, jakie są z tym związane i dodatkowe usługi, które zwiększą komfort i ułatwią prowadzenie własnej działalności.

Gotowa spółka za 1zł to najszybszy sposób na rozpoczęcie działalności - jeszcze tego samego dnia możesz przyjąć środki na konto

Zobacz co zyskujesz korzystając z tej oferty:

gotowa-spolka-za-1

Gotową spółkę za 1zł

Nie masz czasu na formalności urzędowe? Nie masz ochoty na szukanie informacji, jak prawidłowo założyć spółkę? Nie znasz zaufanego konsultanta, który pomógłby Ci się uporać z wszelkimi zawiłościami związanymi z zakładaniem nowego biznesu? Nie wiesz jakie są zalety gotowej spółki? Przede wszystkim wygoda oraz szybkość transakcji. Nie trać cennego czasu na sporządzanie niezbędnych dokumentów i umów. Wybierając naszą ofertę, niezbędne formalności ograniczą się do godzinnej wizyty w naszym biurze. Od tego momentu jesteś właścicielem firmy i możesz zacząć działać— brać udział w przetargach, konkursach i ubiegać się o dotację, wystawiać faktury i otrzymywać pierwsze płatności. A jeśli chodzi o formalności to niczym się nie martw wszystkie dokumenty będą czekać na ciebie w naszym biurze.

biuro rachunkowe

Obsługę biura rachunkowego

Kupując gotową spółkę za 1 zł* zyskujesz szereg dodatkowych korzyści. Jedną z nich jest profesjonalna obsługa biura rachunkowego, która zajmie się niezbędnymi rozliczeniami oraz formalnościami. Dzięki doświadczonemu zespołowi nie musisz przejmować się stosami faktur i dokumentów, których nie sposób ominąć we własnej działalności! Uniknij niewygodnego oraz stresującego sporządzania deklaracji dotyczących zobowiązań budżetowych, okresowych sprawozdań, prowadzenia rejestru kasowego/bankowego i wnikliwego aktualizowania wiedzy związanej z obowiązującymi przepisami. Zostaw to profesjonalistom, a Ty zajmij się tym, co jest kluczowe w Twoim biznesie! Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

wirtualne biuro

Wirtualne biuro w centrum miasta

Wirtualne biuro stanowi jeden z największych atutów naszej oferty. Zyskujesz nie tylko adres w prestiżowej lokalizacji, na który może przychodzić korespondencja, ale również obsługę sekretarską. Z łatwością wynajmiesz u nas również salę konferencyjną, w której będziesz mógł się spotykać z klientami biznesowymi oraz pracownikami. Skorzystaj z tego miejsca również podczas prezentacji i szkoleń, które dodatkowo zwiększą rozpoznawalność Twojej spółki i przedstawią Cię jako eksperta w branży. Posiadanie wirtualnego biura jest w pełni legalne i pomaga skutecznie obniżyć koszty prowadzenia firmy. Zauważ, że w takiej sytuacji, nie jest konieczne ani zatrudnianie dodatkowych osób do zajmowania się bieżącymi sprawami, ani tracenie własnego, cennego czasu, który można byłoby poświęcić na rozwój spółki. Dzięki elastyczności naszej oferty sam decydujesz, z których usług chcesz skorzystać.

jak otrzymac gotowa spolke

Jak otrzymać gotową spółkę za 1zł i pozbyć się problemów z formalnościami?

1

Skontaktuj się z nami

2

Przesłanie danych i ustalenie terminu

3

Podpisanie umowy

4

Rozpoczęcie działalności

Szczegóły oferty

Cena gotowej spółki

1zł

Koszty notariusza

200zł

Opłata sądowa KRS

350zł

Wirtualne biuro

79zł x 12

Umowa na księgowość

od 300zł

Informacja o ofercie promocyjnej: Oferta ważna przy podpisaniu umowy na siedzibę (płatność za rok z góry) oraz księgowość.

Jesteś zainteresowany spółką za 1zł?

Skontaktuj się z nami