biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe dla małych i średnich firm

Zapewniamy kompleksową obsługę księgowo-rachunkową małych i średnich firm.

W trosce o Twoją firmę...

W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca działa w warunkach bardzo silnej konkurencji. Sytuacja ta powoduje, że do pełnego sukcesu ważne jest skupienie energii na podstawowej działalności. Jak podają raporty Banku Światowego i PricewaterhouseCoopers, polski przedsiębiorca traci rocznie od 300 do 400 godzin na sprawy urzędowe, które są wynikiem zawiłości systemu podatkowego i ubezpieczeniowego.

Nasz model biznesowy w zakresie księgowości jest odpowiedzią na powyższy stan rzeczy.

wsparcie

Reprezentacja przed urzędem skarbowym, zus, gus.

Oferujemy jako standard, na mocy pełnomocnictwa, prowadzenie relacji z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Prostujemy trudne sprawy.

Wyjaśniamy nieścisłości, prostujemy trudne sprawy, odzyskujemy nadpłacony podatek.

Proponujemy korzystne rozwiązania.

Na bieżąco doradzamy w sprawach działalności gospodarczej proponując korzystne rozwiązania.

Działamy samodzielnie.

Działamy samodzielnie według kierunków wyznaczonych przez Klienta.

Jak nawiązać współpracę z naszym biurem rachunkowym?
To proste!

1

Wypełnij formularz.

2

Oddzwonimy, żeby umówić się na spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły i zaproponujemy ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

3

Gotowe!

Rozwiązanie dla Ciebie — biuro rachunkowe

Szukasz dla swojej firmy biura rachunkowego w Warszawie? Postaw na wiedzę i doświadczenie! Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz lata praktyki w obsłudze małych i średnich firm. Poznaj wszystkie korzyści, jakie wiążą się z wyborem naszego biura księgowego!

biuro rachunkowe

Rachunkowość

Na samą myśl o prowadzeniu Księgi Przychodów i Rozchodów dostajesz gęsiej skórki? Zostaw to profesjonalistom, dla których księgowość jest pasją! Wybierając nasze usługi, zyskasz prowadzenie KPIR i rozliczeń z tytułu podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, a także nadzór Ewidencji Ryczałtowych. Ponadto, zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie oraz ewidencją środków trwałych! Będziemy sporządzać oraz składać sprawozdania finansowe. Pomożemy również nadrobić księgowe zaległości z poprzednich lat. Jesteś zainteresowany? To jeszcze nie koniec korzyści, jakie zyskasz, rozpoczynając współpracę z nami!

sale konferencyjne

Kadry i płace

Twoja firma zatrudnia pracowników? Z pewnością wiesz, ile obowiązków od strony księgowości i podatków pociąga za sobą taka sytuacja. Wybierając nasze biuro rachunkowe, zyskasz kompleksową obsługę i będziesz mógł skupić się na rozwoju działalności gospodarczej, nie zawracając sobie głowy papierkową robotą! Zapewniamy pełną obsługę rozliczeń z ZUS oraz sporządzanie deklaracji ZUS. Zajmiemy się rozliczaniem miesięcznych zaliczek z tytułu podatku dochodowego pracowników, sporządzeniem listy płac oraz prowadzeniem kart wynagrodzeń. Wykonamy roczne rozliczenia podatkowe pracowników oraz raporty zarządów. Będziemy opracowywać za Ciebie umowy cywilno-prawne i umowy o pracę oraz zadbamy o przygotowanie deklaracji zgłoszeniowych i wyrejestrowań pracowników z ZUS. Wystawimy także świadectwa pracy. Nie zostawimy Cię na lodzie również z deklaracjami podatkowymi VAT, CIT, PIT!

doradztwo

Doradztwo

Dobrze wiemy, że niektóre decyzje wymagają konsultacji z doświadczonym specjalistą. Dlatego, decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskasz pomoc doradcy podatkowego oraz ekspertów z dziedziny finansów, księgowości i kadr. Oprócz tego pomożemy Ci w rejestracji podmiotów gospodarczych wraz z przygotowaniem wszelkich formalności. W razie potrzeby doradzimy w zakresie wyboru formy prawnej dla konkretnego typu działalności. Dla jeszcze większej wygody oferujemy również usługę reprezentowania przed wszelkiego rodzaju organami. Wybierz kompleksową obsługę księgową wraz z szeregiem dodatkowego wsparcia!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami księgowymi?

Skontaktuj się z nami