Bezpieczna firma

Czy wiesz, że 88 % przedsiębiorców nie wie jaka pomoc się im należy? Przedsiębiorcy nie wiedzą też jak się o nią ubiegać. Nie wiedzą, że prawie każdy mikroprzedsiębiorca może domagać się zwolnienia z ZUS. Zdecydowana większość może otrzymać bezzwrotną pożyczkę 5 tysięcy złotych. Wielu przysługuje świadczenie postojowe czy dopłata do pensji.

Myślisz, że rząd przygotował proste i łatwe w wypełnieniu formularze a środki można samodzielnie uzyskać bez profesjonalnej pomocy?? Wiele osób tak myślało. Mamy już dane z Wrocławia. Proszę zgadnąć ile przedsiębiorców według urzędników prawidłowo wypełniło we Wrocławiu wnioski o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników z 464 do dziś złożonych? Otóż zdaniem urzędników NIKT nie wypełnił prawidłowo wniosku. Z 464 wniosków żaden nie był prawidłowy. Tak proste są te formularze...

Chcesz dowiedzieć się jaka pomoc Tobie przysługuje? Mamy przygotowany darmowy Podręcznik Przedsiębiorcy. Jeśli on wszystkiego nie wyjaśni możesz skonsultować się z Naszym specjalistą telefonicznie (zgodnie z cennikiem - 59 zł brutto) i ustalić jaka pomoc Tobie przysługuje. 

Chcesz sam wypełnić formularze ale nie wiesz jak i gdzie są? Przygotowaliśmy bardzo szczegółową instrukcję i na bieżąco uaktualniamy ciągle się zmieniające formularze - abyś złożył wniosek prawidłowo. Mamy już wypełnione wzory. Prześlemy Tobie dokładną instrukcję który formularz gdzie a przedewszystkim kiedy wysłać. Jeżeli będziesz miał problem możesz skonsultować się z Naszym specjalistą telefonicznie (zgodnie z cennikiem - 59 zł brutto) i ustalić jak wypełnić formularz.

Nie chcesz tracić czasu na samodzielne wypełnienie? Po udzielniu informacji nam mailem lub telefonicznie wypełnimy je za Ciebie.

Masz pytania dzwoń!!!

bezpieczna firma
zestaw pism

Na start proponujemy bezpłatny "Poradnik Przedsiębiorcy" dla każdego i komplet wnioskow o wsparcie dla przedsiębiorców :

 • pożyczka do 5000 zł
 • zwolnienie ze składek na ZUS
 • dofinansowanie wynagrodzeń pracowników
 • świadczenia postojowe

Oferujemy również ich wypełnienie lub konsultacje pomagające w samodzielnym wypełnieniu. Złóż wnioski już dziś! Terminy biegną nieubłaganie i niektóre kończą się za kilka dni.  Ponadto oferujemy inne pisma do kontrahentów, banków, urzędów o odroczenie płatności w tym odroczenie płatności podatku VAT, właścicieli wynajmowanych lokali. Jedno pismo w cenie 249 zł bruttoPakiet trzech pism w cenie 549 zł brutto. Pomyśl ile środków, czasu i nerwów zaoszczędzisz zwracając się o umorzenie lub odroczenie płatności. Pomożemy załatwić sprawy w US, Sądzie oraz problemy z bankami, leasingiem, kontrahentami czy pracownikami. Pozwól sobie pomóc!

Napisz maila i odbierz Bezpłatny Poradnik Przedsiębiorcy. Jeśli nie jesteś pewien jaka pomoc Tobie przysługuje możesz zadzwonić do konsultanta i to ustalić. Poniżej podstawowe typy pomocy jaką oferuje Tarcza 2.0

Pożyczka do 5000 zł - Łatwo otrzymać i sprawić aby była bezzwrotna

 • wniosek o przyznanie z instukcją i komentarzami wyjaśniającymi poszczególne pola 
 • umowa do podpisu
 • wniosek o umorzenie
 • wypełniony przykładowy wniosek

Cena kompletu dokumentów wraz z wzorem i instrukcją jak je wypełnić 119 zł brutto.

Usługa wypełnienia w imieniu klienta 249 zł brutto

Cena konsultacji telefonicznej 59 zł brutto za rozmowę do 20 min.

*Ubiegać się mogą wszyscy przedsiębiorcy odczywający skutki stanu epidemii. 

Zwolnienie od składek ZUS - Łatwo otrzymać

 • formularz z instrukcją i komentarzami wyjaśniającymi poszczególne pola
 • warunki zwolnienia
 • wypełniony przykładowy formularz

Cena kompletu dokumentów wraz z wzorem i dokładną instrukcją jak je wypełniać 289 zł brutto

Usługa wypełnienia w imieniu klienta 579 zł brutto

Cena konsultacji telefonicznej 59 zł brutto za rozmowę do 20 min

*Ubiegać się mogą wszyscy przedsiębiorcy odczywający skutki stanu epidemii

Dofinansowanie wynagrodzeń pracowniczych. Można zyskać znaczne bezzwrotne dopłaty

 • wniosek o przyznanie z instrukcją i komentarzami wyjaśniającymi poszczególne pola
 • umowa
 • kalkulator excel
 • wypełniony przykładowy wniosek

Cena kompletu dokumentów wraz z wzorem i dokładną instrukcją jak je wypełnić 299 zł brutto

Cena wypełnienia 599 zł brutto plus 29 zł brutto trzeci i każdy kolejny pracownik 

Cena konsultacji telefonicznej 59 zł brutto za rozmowę do 20 min.

*Ubiegać się mogą wszyscy przedsiębiorcy odczywający skutki stanu epidemii

Świadczenie postojowe dla działalności gospodarczych osób fizycznych. Łatwo otrzymać środki

 • wniosek z instrukcją i komentarzami wyjaśniającymi poszczególne pola
 • wypełniony przykładowy wniosek

Cena dokumentu wraz z wzorem i dokładną instrukcją jak go wypełnić 179 zł  brutto

Cena wypełnienia w imieniu Klienta 359 zł brutto

Cena konsultacji telefonicznej 59 zł brutto za rozmowę do 20 min

*Ubiegać się mogą osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą odczywające skutki stanu epidemii

Przygotowaliśmy dla Was specjalny bezpłatny Poradnik Przedsiębiorcy. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj i sprawdź jaka pomoc się Tobie się należy lub zadzwoń do konsultanta.  Infolinia 22 226 00 00 oraz 720 920 000. Jeśli świadczenie należy się Twojej firmie to skorzystaj z przygotowanych formularzy i wyślij wnioski o dofinansowanie zgodnie z opracowanymi wzorami lub zleć ich wypełnienie doświadczonym konsultantom, prawnikom, księgowym. Skontaktuj się i otrzymaj na e-mail bezpłatny poradnik w PDF. 

Jeśli się zastanawiasz ile pomocy możesz otrzymać - zamów 20 minutową rozmowę z konsultantem:

Otrzymaj bezpłatny poradnik, który wyślemy na adres e-mail:

Nasz zespół ekspertów prawnych, księgowych i biznesowych prowadzi od ponad 10 lat świadczenia doradcze dla przedsiębiorców.

Od wielu lat pomagamy krajowym przedsiębiorcom. Wielu z nich bez tej pomocy zakończyłoby swoją biznesową działalność, jednak dzięki profesjonalnemu wsparciu, czasami przekształceniu spółkę, nadal rozwijają swoje firmy. Zajmij się rozwojem swojej firmy a my zajmiemy się kompleksowo wszystkimi formalnościami. W ramach prowadzonej akcji współpracujemy:

 • Z renomowanym biurem doradztwa księgowego

 • Doświadczonymi adwokatami, radcami prawnymi posiadającymi szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, kontraktowego jak również posiadających ponad 10-letnie doświadczenie w praktycznym rozwiązywaniu problemów zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

 • Z ekspertami z zakresu działaności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Z kancelarią notarialną specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorców

 • Rzeczoznawcami majątkowymi

 • Firmami oferującymi przejęcie leasingu lub nabycie pojazdów mechanicznych

 • Innymi profesjonalistami w zależności od potrzeb naszych klientów.

Oprócz opracowania Tarczy Antykryzysowej, oferujemy pisma, które również mogą pomóc. Pismo o odroczenie podatku VAT, pismo o zawieszenie części kapitałowej rat leasingu, wydłużenie okresu spłaty kredytu oraz pisma związane z wynajmem lokali. Jedno pismo 249 zł brutto, zestaw trzech pism 549 zł brutto. Pełna oferta ponad 60 pism znajduje się w bezpłatnym Poradniku Przedsiębiorcy.

Płacisz jednorazowo i jeśli pierwsza pomoc rozwiąże wszystkie Twoje problemy to jedyny koszt jaki ponosisz!

W tej cenie przygotujemy dla Ciebie zgodnie z Twoimi potrzebami jedno lub trzy pisma z takich obszarów jak:

Stosunki z kontrahentami (wierzytelności, związane z umowami najmu, kredytami leasingiem i innymi) w tym dziale mamy kilkanaście różnych propozycji.

Sprawy z urzędami - wnioski do Urzędów Skarbowych, sprawy podatkowe i ZUS.

Sprawy dotyczące pracowników i zatrudnienia z uwzględnieniem ostatnich zmian w prawie. (Kilkadziesiąt propozycji pism) W tym sprawy dotyczące Twojej wewnętrznej organizacji ze szczególnym uwzględnienie pracy zdalnej.

Kup teraz:

szczegolowy mail

W cenie 249 zł brutto otrzymasz jedno pismo przygotowane przez naszego prawnika. Na przykład o odroczenie podatku VAT. Pełną listę ponad 60 rodzajów pism pozwalających Ci zarządzić zmianą jaką przyniosła epidemia znajdziesz w "Poradniku Przedsiębiorcy"

wnioski

W cenie 549 zł brutto przygotujemy dla Ciebie trzy pisma lub wnioski z zakresu pomocy który jest dla Ciebie najważniejszy. Dodatkowo wskażemy w jasnej i czytelnej formie po zapoznaniu się z Twoją sytuacją rozwiązania na przyszłość zabezpieczające Twoją firmę ale i też Twój majątek osobisty.

profesjonalna opieka

Przedstawimy cennik proponowanych rozwiązań jeśli będziesz nimi zainteresowany. Jesteśmy w stanie zapewnić ochronę interesów nie tylko Twojej firmy ale również profesjonalną opiekę prawną i księgową dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasz zespół może przygotować dla Ciebie pismo w dowolnej sprawie zgodnie z Twoimi potrzebami. O szczegóły pytaj konsultanta.

Oprócz opracowań dot. Tarczy, możemy przygotować dla Ciebie pismo o odroczenie podatku Vat, płatności rat leasingu, kredytu, czynszu. Jedno pismo to koszt 249 zł brutto, trzy pisma oferujemy w cenie 549 zł brutto!

Pismo może być przygotowane pod Twój podpis albo podpisane przez współpracującego z nami adwokata. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług i będziesz chciał dalej z nami współpracować przygotujemy ofertę dla Ciebie wskazując zakres naszych usług i ich cenę może to być współpraca na określony okres lub jednorazowa. Jesteś zaintersowany dzwoń !! Potrzebujesz pomocy w święta lub weekend? Dzwoń jak nie będziemy mogli odebrać oddzwonimy!

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą

W ramach pomocy dla Twojej działalności możemy zaproponować korzystne rozwiązania zarówno na czas kryzysu jak i wychodzenia z niego w szczególności dotyczące:

 • ZUS
 • US
 • prawo pracy
 • księgowość
 • negocjacje dotyczące kredytów
 • negocjacje dotyczące obowiązujących umów: czynszu, najmu, leasingu 
 • kredyty w złotówkach i walutowe w tym „frankowe”
 • windykacja
 • ochrona przed roszczeniami
 • przekształcenie działalności w sposób maksymalnie zabezpieczający majątek osobisty przedsiębiorcy
osoby fizyczne
spolki

Spółki

W ramach pomocy dla Twojej Spółki możemy zaproponować korzystne rozwiązania zarówno na czas kryzysu jak i wychodzenia z niego w szczególności dotyczące:

 • ZUS
 • US
 • prawo pracy
 • księgowość
 • negocjacje dotyczące kredytów
 • negocjacje dotyczące obowiązujących umów: czynszu, najmu, leasingu 
 • kredyty w złotówkach i walutowe w tym „frankowe”
 • windykacja
 • ochrona przed roszczeniami
 • przekształcenie spółki
 • przesunięcie składników majątkowych w celu optymalizacji
 • przekształcenie działalności w sposób maksymalnie zabezpieczający majątek osobisty wspólników oraz  zmiana składu zarządu

Współpracujemy z kancelarią adwokacką Tomasza Muszyńskiego. Jego zespół ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw. Z sukcesami prowadzi liczne sprawy sądowe. Wygrał już setki spraw sądowych i rozwiązał wiele innych problemów przedsiębiorców. To doświadczony prawnik o otwartym umyśle i myślący kreatywnie jak pomóc swoim klientom. Prawnicy są rzetelni i tłumaczą zawiłe sprawy prawne prostym i zrozumiałym językiem.

Kilka słów o Nas

Bezpieczna firma jest projektem powstałym w trakcie trwania stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa Sars-CoV2. Konsekwencją wprowadzenia przez rząd obostrzeń jest trudna sytuacja wielu przedsiębiorców. Gąszcz przepisów, wielość instytucji, szybkie zmiany legislacyjne utrudniają sprawne uzyskanie wsparcia i zabezpieczenie zdolności do działania firm. Wielu przedsiębiorców szuka rozwiązań zmierzających do ratowania swojego biznesu i miejsc pracy pracowników. Nasz zespół pomoże Wam ochronić źródło dochodów, zabezpieczyć majątek oraz renegocjować umowy z zastosowaniem klauzul kryzysowych. Nasze formularze wraz ze szczegółową instrukcją wyjaśnią Tobie jak występować o pomoc a Nasi fachowcy przygotują Tobie potrzebne pisma czy formularze. Bezpłatny „Poradnik Przedsiębiorcy”  wyjaśni komu i jaka pomoc się należy. 

o nas